top of page

HAKKIMIZDA

NO48 MİMARLIK

NO48 Mimarlık 2019 yılının ilk çeyreğinde Ezgi Aybey tarafından Bodrum Turgutreis'te kurulmuştur.

Lise eğitimini Bodrum Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Ezgi Aybey ardından Viyana Teknik Üniversitesi'nde Mimarlık eğitimine başlamış ve İzmir Yaşar Üniversitesi'nde mimarlık alanında lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi ve gerekli uzmanlık belgelerini tamamladıktan sonra İzmir'de bağımsız olarak renovasyon projeleri yürütmüştür. Öğrencilik yılları boyunca yaz aylarında Muğla Mimarlar Odası başkanı Osman Köseoğlu'nun ofisinde çalışma fırsatı bulup kendisini mimari projelendirme ve belediye süreçleri konularında geliştirmiştir.

Turgutreis'in yerlisi olan Ezgi Aybey, gerekli mesleki tecrübeyi edintikten sonra Turgutreis'te yaratıcı ve çözüm odaklı mimarlık hizmeti sunmak adına NO48 Mimarlık şirketini kurmuştur. Kurulum aşamasından itibaren bir çok yapı ruhsatı projesi, imar barışı tapulandırma işlemleri, yapılara enerji kimlik belgesi çıkartılması ve bir çok müşteriye mimari danışmanlık ve iç mimari tasarım-renovasyon ve tadilat alanlarında hizmet sunmuştur.

NO48 Mimarlık, araştırmacı yapısı ile proje süreçlerini veri ve bilgi üzerinden kurmayı amaçlar, şeffaf ve etkili bir inşa süreci için çalışır. Proje süreçlerinde alanında uzman ekiplerle iş birliği kurup eksiksiz ve hatasız süreç ve sonuç hedefi doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir. 

NO48 Mimarlık Bodrum Turgutreis merkezli olarak, tüm Bodrum yarımadası ve çevre illere mimari tasarım, proje, inşaat uygulama; iç mimari proje, konut-ofis-ticari; renovasyon projesi, tadilat, onarım,dekorasyon; enerji kimlik belgesi uzmanlığı; imar barışı mimari proje ve takip işlemleri, konsept danışmanlık; özel mobilya tasarımı; kişiye özel tasarım alanlarında hizmet vermektedir.

ezgi-aybey.JPG
bottom of page