top of page

MİMARİ PROJELENDİRME

turgutreis_mimar_mimari_proje.jpg

NO48 MİMARLIK - MİMARİ PROJELENDİRME

Yola, “Daha düzenli, daha yaşanılır bir Bodrum nasıl olmalıdır?” sorusunun cevabını bulmak üzere çıktık. Bodrum Turgutreis'in yerlisi olmanın avantajıyla, bölgenin eksiklik ve ihtiyaçlarının en doğru tespitini yapıp, Bodrum'un mimari dokusunu koruyarak; yaptığımız saha gözlemlerinden doğan eksiklikleri ve müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduğumuz projeler içerisinde yer alıyoruz.

 

NO48 Mimarlık mimari proje ve yapı ruhsatı konusunda uzman mimar ve mühendis kadrosuyla hizmet vermektedir. Proje aşamalarında avan projeden başlayarak uygulama projesine giden yolda müşteri  odaklı çalışamalarını yürütür. Aynı zamanda NO48 Mimarlık ofisi hazırladığı mimari projeyle birlikte, alanında uzman olan mühendis ekibiyle statik, mekanik ve tesisat projelerini de hazırlar.

 

NO48 Mimarlık, kopyala yapıştır mimari projeler değil, her müşterisine benzersiz ve müşteriye özel tasarım  projeler üretmektedir.

Belediye ve diğer resmi daire süreçlerinde müşterinin üzerinden yükü teslim alıp başlangıçtan finale kadar süreci profesyonellikle yürütür. 

bottom of page